Izolacje w przemyśle i rolnictwie

Ze względu na bogate właściwości ochronne, proponowanych przez nas izolacji, nasze usługi kierujemy przede wszystkim do osób, związanych z szeroko pojętym przemysłem oraz rolnictwem.
Naszym klientom oferujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty, których zastosowanie najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach:


składowania roślin, takich jak:

  • - spichlerze,
   - pieczarkarnie,

 • hodowli zwierząt:

  • - fermy,
   - chlewy,
   - obory,
   - stajnie,
   - kurniki,
   - indyczarnie:

 • do przechowywania żywności:

  • - mleko,
   - przetwory mleczne,
   - owoce i warzywa.

  • Proponowana przez nas izolacja, nadaje się idealnie do utrzymywania odpowiedniego ciepła, jak również do zachowania chłodu. Dzięki naszym materiałom, jesteśmy w stanie dostosować, a także przez cały czas utrzymywać odpowiednią temperaturę, dostosowaną do wymogów osób, zwierząt lub żywności, znajdującej się w pomieszczeniu.

   Dzięki temu, osoby znajdujące się wewnątrz danego zabudowania mają dobre samopoczucie, zwierzęta odpowiednio się rozwijają, są odporne na różnego rodzaju bakterie i drobnoustroje, a także cieszą się dobrym zdrowiem. Rośliny i pozostałe produkty żywnościowe zachowują natomiast odpowiednią konsystencję, smak, zapach oraz idealny stan przez długi okres czasu. Proponowana przez nas pianka poliuretanowa jest obecnie najskuteczniejszym materiałem na rynku dociepleniowym. Odporna na niepożądane działania gryzoni, idealnie sprawdzi się jako izolacja w przemyśle i rolnictwie.

   Kontakt


   Adres

   85-749 Bydgoszcz
   ul. Inwalidów 51

   PW ALIKO Janusz Czajkowski

   +48 518 439 888
   jc@aliko.pl