Izolacje posadzek i ścian

Podczas budowy lub remontu pomieszczeń, jednym z niezwykle istotnych elementów, na które należy zwrócić szczególną uwagę jest kwestia docieplenia. Planując rodzaj oraz ilość materiałów, utrzymujących ciepło na samym początku powinniśmy zastanowić się nad odpowiednią izolacją posadzek i ścian.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, naszym klientom proponujemy wyłącznie takie rozwiązania, które będą dla nich najlepsze. Jednym z nich jest termoizolacja posadzek i ścian za pomocą specjalistycznej pianki poliuretanowej. Jest to rodzaj materiału najwyższej jakości, który będzie bezawaryjnie spełniał swoją rolę przez długie lata. Użycie do izolacji pianki poliuretanowej gwarantuje znaczne obniżenie kosztów za ogrzewanie, co w przypadku długoletniego stosowania może obniżyć wydatki nawet o połowę.

Ponadto, stosowana przez nas termoizolacja ma bardzo duży wpływ na zdrowie oraz samopoczucie osób, które przebywają w określonym pomieszczeniu.

Naszym klientom możemy zagwarantować najwyższej jakości, niezwykle szczelny materiał, odporny na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne. Proponowane przez nas izolacje wytrzymują nawet bardzo niskie, czy też wysokie temperatury. Bez problemu znoszą również wilgoć, a także uszkodzenia mechaniczne.

Kontakt


Adres

85-749 Bydgoszcz
ul. Inwalidów 51

PW ALIKO Janusz Czajkowski

+48 518 439 888
jc@aliko.pl