Izolacje dachów i poddaszy

Skuteczne ocieplenie dachu jest jednym z podstawowych, a zarazem najważniejszych elementów podczas przygotowywania pomieszczenia do użytku. Pracujący u nas, doświadczeni specjaliści zwracają uwagę przede wszystkim na jakość i sposób wykonania oraz na rodzaj materiału, wykorzystywanego do izolacji.

Naszym klientom proponujemy innowacyjną metodę termoizolacyjną, wykonywaną za pomocą specjalnej pianki poliuretanowej. Oferowana przez nas termoizolacja dachów z wykorzystaniem pianki poliuretanowej zapewnia trwałość na długie lata, komfort użytkowania, a także niezbędne bezpieczeństwo.

Wszystkie używane przez nas materiały są w pełni ekologiczne. Cechuje je bardzo wysoka szczelność – powłoka hydroizolacyjna jest w stanie dotrzeć do nawet najbardziej skomplikowanych i niedostępnych konstrukcji. Ponadto, tego rodzaju rozwiązanie jest niezwykle ekonomiczne. Ocieplając poddasze, proponowaną przez nas pianką, oszczędzasz nawet 50 % energii.

Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że tego rodzaju materiał można nanosić na papę lub beton, a także na każdą inną, wcześniej użytą „podstawę” dociepleniową, bez konieczności usuwania położonego wcześniej materiału.

Przy tym, metoda termoizolacyjna zapewnia jak najwyższy poziom bezpieczeństwa – pianka poliuretanowa jest materiałem niepalnym.

Kontakt


Adres

85-749 Bydgoszcz
ul. Inwalidów 51

PW ALIKO Janusz Czajkowski

+48 518 439 888
jc@aliko.pl